Apie mus

Judėkim lauke

Mūsų misija

kurti kūrybingumą išlaisvinančias erdves aktyviam ir sveikam laisvalaikiui lauke. Mūsų siūloma žaidimų, sporto aikštelių ir kita lauko įranga pritaikyta vaikams nuo pusės metų, suaugusiems, taip pat senjorams ir žmonėms, turintiems negalią.

Mūsų patirtis:

UAB „Patikimas turtas“ nuo 2008 metų prekiauja judėjimą lauke skatinančia įranga – vaikų žaidimų aikštelių, sporto ir gimnastikos aikštelių bei mažosios miesto architektūros įranga, taip pat rūpinasi jos montavimu bei saugios dangos aikštelėse įrengimu. Šiuo metu dirbame jau 15-oje Lietuvos savivaldybių.

Orientacija į kokybę:

Mūsų atstovaujamos gamyklos – Latvijos „JMP“, Turkijos „Cemer“ ir Prancūzijos „Proludic“ turi ilgametę – nuo 15-os iki 30-ies metų – gamybos patirtį, o savo šalyse yra vienos lyderiaujančių lauko žaidimų aikštelių gamintojų.

Mūsų asortimentas:

• Lauko žaidimų įranga vaikams nuo pusės iki 5-ių metų, nuo 3-ių iki 7-ių metų, nuo 6-ių iki 14-os metų.
• Teminė žaidimų įranga: pilys, lėktuvai, traukiniai, laivai ir kt.
• Įranga, kurią galima nudažyti pageidaujamomis spalvomis, dekoruoti ornamentais ar simbolika (pvz., miesto herbu, įmonės logotipu, piešiniais).
• Žaidimų įranga su medienos imitacija parkams.
• Speciali lauko žaidimų įranga žmonėms, turintiems negalią.
• Lauko gimnastikos įranga iš nerūdijančio plieno.
• Lauko treniruokliai vaikams nuo 6-ių metų, paaugliams bei suaugusiems bei ir žmonėms, turintiems negalią.
• Lauko treniruokliai su reguliuojama apkrova sporto bazėms bei aikštynams.
• Aikštelėms skirtos dangos.
• Dviračių ir riedlenčių trasos.
• Miesto smulkioji architektūra: suoliukai, gėlynai, dviračių stovai ir parkingai.
• Šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštynai.

12 +

Metų patirties

553 +

Laimingi klientai

10 +

Apdovanojimų

Straipsniai

Kodel mes?

Mes sertifikuoti

Visi mūsų įmonės atstovaujami gamintojai savo produkcijai, kuri yra gaminama pagal Europos Sąjungos standartus EN1176 (žaidimų įranga) ir EN16630 (sporto įranga), turi TUV sertifikacijos centrų išduotus sertifikatus bei atitinka higienos normų HN131:2015 reikalavimus.

Naudojamos medžiagos

Mūsų atstovaujami gamintojai naudoja įvairias sertifikuotų medžiagų kombinacijas: specialiai lauko įrangai skirtas plastikas, kompozitinės medžiagos, klijuota mediena, nerūdijantis plienas. Gamybos procese naudojama moderni miltelinio dažymo technologija, karštas galvanizavimas, kuris užtikrina įrenginių ilgaamžiškumą. Gaminiams suteikiama 2 metų garantija. Kokybiška lauko įranga nereikalauja specialios priežiūros: įrenginių nereikės kasmet perdažyti, o pritrūkus atsarginių dalių, susisieksime su gamintojais ir jas parūpinsime.

Konsultacijos

Visuomet laukiame jūsų užklausų konsultacijoms dėl komplektacijos, medžiagiškumo, sertifikacijos, amžiaus ar kitų apribojimų, priežiūros, garantinio ar pogarantinio serviso ir kitų jums rūpimų klausimų. Konsultacijoms kreipkitės telefonu: 8-601-49244 arba el.paštu info@judekimlauke.lt

Rekomendacijos

Turime ilgametę patirtį ir daugybę įvykdytų projektų, todėl jūsų pageidavimu galime pasidalinti su jumis kontaktais bei suorganizuoti jau įrengtų objektų apžiūrą. Galėsite patys įsitikinti, jog įranga atspari temperatūros ir drėgmės pokyčiams bei kitiems išbandymams.