Joniškio lopšelis-darželis „Saulutė“

2015 m. Joniškio rajono lopšelio-darželio „Saulutė“ administracijos skelbtąme viešame konkurse gavome užsakymą daugiafunkciniam lauko žaidimų kompleksui įrengti, kuris būtų skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams.

Užduotį įvykdėme, sumontavę Latvijos vaikų lauko žaidimų įrangos gamyklos „JMP“ universalios paskirties lauko žaidimų kompleksąBRL20. Užsakovas pageidavo, kad žaidimų įrenginys turėtų kuo daugiau dinaminių funcijų, būtų nenuobodus, spalvingas, puoštų įstaigą, trauktų vaikus aktyviai veiklai lauke taip, kad į darželį vaikai sugrįžtų su dideliu noru.

Žaidimų kompleksas BRL20 yra pagamintas iš impregnuotos, sausos, klijuotos ir dažytos pušies medienos bei atsparios atmosferos ir fiziniam poveikiui HDPE plokštės. Metalinės detalės dengtos cinko gruntu ir dažyto milteliniu būdu, trosai sintetinio pluošto, armuoto plieniniais lynais. Pamatai metaliniai, cinkuoti, betonuojami į žemę.

Su Joniškio rajono lopšelio-darželio „Saulutė“ administracija bendarbiaujame ir toliau. Po sėkmingo šios sutarties įgyvendinimo dar kelis metus važiavome montuoti naujos papildomos įrangos: V1 „Garvežiukas“, VE3 gimnastikos kompleksas, daugiafunkciniai žaidimų kompleksai RRL2 ir BRL103, suoliukai S113 ir kiti įrenginiai.

Kas yra panaudota:

Žaidimų kompleksas mokykloms „Klasikinis” su 2 bokšteliais

„Klasikinį” žaidimų kompleksą sudaro: 2 žaidimų  bokšteliai, 1 nuolaidi užlipimo rampos, 1 čiuožykla, 1 virvinė karstyklė, 1 alpinistų sienelė, 1...