Viešbutis „Medūza“ Palangoje


Viešbutis „Medūza“ pageidavo demontuoti senus, susidėvėjusius ir labai nesaugius, žaidimų aikštelės įrenginius bei įrengti naują, daugiafunkcinę, šiuolaikišką ir saugią žaidimų aikštelę vaikams. Spalvas reikėjo parinkti natūralias, tokias, kad derėtų pajūrio gamtos fone ir „nerėžtų akies“.

Užduotį įvykdėme 2018 m., sumontavę Latvijos gamyklos „JMP“ daugiafunkcinį žaidimų kompleksą BRL23 ir supynes DSUP, skirtas vaikams nuo 3 iki 14m. Spalvos parinktos ramios, artimos gamtos peizažui.

Žaidimų komplekso ir supynių konstrukcija yra pagaminta iš pušies, sausos klijuotos medienos, kuri buvo impregnuota bei nudažyta. Sienelės pagamintos iš atsparios klimatui ir fiziniam poveikiui HDPE plokštės. Metalinės detalės dengtos cinko gruntu ir dažytos milteliniu būdu, trosai sintetinio pluošto, armuoto plieniniais lynais. Visų detalių briaunos užapvalintos – be aštrių kraštų, varžtai paslėpti.

Kas yra panaudota:

Vaikiškos dvivietės lauko sūpynės (iš medienos ir metalo konstrukcijų)

Aukščio jaudulys ir vėjas plaukuose, supantis ant sūpynių - ko gero nė viena vaikystė be to neapsieina. Šios lauko sūpynės...

Vaikiškas ir sertifikuotas žaidimų kompleksas mokykloms „Klasikinis” su 2 bokšteliais ir karstyne

„Klasikinis” žaidimų kompleksas sudarytas iš: 2 žaidimų  bokštelių, 1 karstyklės, 1 standžios užlipimo rampos, 1 čiuožyklos, 1 tiltelio , 1...