Pakruojo savivaldybės administracijos Lygumų seniūnija

Prieš tai kelis metus iš eilės laimėję Pakruojo savivaldybės administracijos skelbtus pirkimus vaikų lauko žaidimų bei sporto įrangai sumontuoti Pakruojo mieste, 2017 m. užsakymo sulaukėme ir iš rajono Lygumų seniūnijos.

Daugiafunkcinę, įvairių amžiaus grupių vaikams skirtą lauko žaidimų aikštelę įrengėme Degučių kaime, šalia kelio Pakruojis-Šiauliai. Kaimo benduomenei patiko spalvinga, universali ir saugi lauko žaidimų aikštelė, kurioje kaimo vaikai gali susitikti ir kartu aktyviai praleisti laisvalaikį lauke, tuo pačiu pabendrauti gali ir vaikučius atlydėję tėveliai.

Vaikų lauko žaidimų aikštelėje sumontavome Latvijos vaikų lauko žaidimų įrangos gamintojo „JMP“, daugiafunkcinius žaidimų kompleksus BRL36 ir BRL11.

Lauko žaidimų kompleksai BRL36 ir BRL11 skirti saugiai žaisti vienu metu15 vaikų, nuo 5 iki 14 metų amžiaus. Juose yra įrengtos supynės, virvinis tiltas, integruotas žaidimų namelis, su suoleliais ir staliuku, karstyklė, horizontalios kopetėlės, čiuožyklos, laipteliai su turėklais ir alpinizmo sienelės.

Daugiafunkciniai lauko žaidimų kompleksai BRL36 ir BRL11 yra pagaminti iš impregnuotos, sausos, klijuotos ir dažytos pušies medienos bei atsparios atmosferos ir fiziniam poveikiui HDPE plokštės. Metalinės detalės dengtos cinko gruntu ir dažyto milteliniu būdu, trosai sintetinio pluošto, armuoti plieniniais lynais. Pamatai metaliniai, cinkuoti, betonuojami į žemę.