Šėtos g. 5 Kaune

2015 m. gavome užsakymą iš Kauno statybų bendrovės – sumontuoti daugiafunkcinį vaikų lauko žaidimų kompleksą naujame uždarame gyvenamųjų namų komplekse adresu Šėtos g. 5 Kaune.

Užduotį įvykdėme sumontavę Latvijos vaikų lauko žaidimų įrangos gamyklos „JMP“ universalios paskirties lauko žaidimų kompleksą – BRL25.

Užsakovas pageidavo, kad žaidimų įrenginys turėtų kuo daugiau dinaminių funkcijų, būtų nenuobodus, spalvingas, puoštų jaukų gyvenamajį kvartalą, patrauktų vaikus aktyviai veiklai lauke.

Lauko žaidimų kompleksas BRL25 pritaikytas vienu metu saugiai žaisti 9 vaikams nuo 5 iki 14 metų amžiaus. Jame yra įrengtos supynės, virvinis tiltas, integruotas žaidimų namelis su suoleliais ir staliuku, karstyklė, horizontalios kopetėlės, čiuožykla ir alpinistų siena.

Žaidimų kompleksas BRL25 yra pagamintas iš impregnuotos, sausos, klijuotos ir dažytos pušies medienos bei atsparios atmosferos ir fiziniam poveikiui HDPE plokštės. Metalinės detalės dengtos cinko gruntu ir dažyto milteliniu būdu, trosai sintetinio pluošto, armuoti plieniniais lynais. Pamatai metaliniai, cinkuoti, betonuojami į žemę.