VIMS – International MERIDIAN school


Užsakovas, Vilniaus International „Meridian“ school, pageidavo pakeisti seną, susidėvėjusią ir nesaugią įrangą į naują, funkcionalią bei ekologišką, kad lauke aktyviai laiką galėtų leisti įvairaus amžiaus mokyklos mokiniai.

Užduotį įvykdėme 2020 metais, sumontavę universalios paskirties Latvijos gamyklos „JMP“ lauko gimnastikos kompleksą – WRK08 ir daugiafuncinį žaidimų kompleksą NW401, skirtą vaikams nuo 6 iki 14m.

Gimnastikos kompleksas WRK08 pagamintas iš nerūdijančio plieno elementų, nenaudojant suvirinimo, o jungiant elementus specialiomis movomis. Įrenginio niekada nereikės dažyti ar kitaip prižiūrėti.

Žaidimų komplekso NW401 konstrukcija yra pagaminta iš pušies – sausos, klijuotos medienos, impregnuotos ir padengtos atmosferos poveikiui atsparia, nekenksminga aplinkai (vandens pagrindu) danga „Organowood“ bei atsparios klimatui bei fiziniam poveikiui HPL plokštės. Visų detalių briaunos užapvalintos – be aštrių kraštų, varžtai paslėpti.

Kas yra panaudota:

Lauko gimnastikos įrenginys skirtas įvairiems lavinamiesiems gimnastikos pratimams atlikti

Lauko gimnastikos kompleksas susideda iš lygiagrečių, trijų, skirtingo aukščio skersinių, "Švediškos" sienelės ir atsilenkimų suoliuko. Lygiagretės skirtos atlikti įvairiausius gimnastikos...

Žaidimų kompleksas mokykloms „Tematinis” su 3 bokšteliais

Lauko pramogų aikštelė susideda iš 3 bokštelių, 1 virvinės užlipimo rampos standžiais šonais, 1 nusileidimo kalnelio, 2 virvinių tiltelių su...